پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
|
|

اطلاعیه نشست علمی « بررسی چالشهای حقوق زن در جامعه ایرانی؛ خلا های قانونی و ضعف های اجرائی»

در چارچوب همکاری های مشترک علمی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران، دانشگاه حضرت معصومه(س) و دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، در مورخ 91/12/21 در محل دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی پیش نشست دوم علمی همایش بین المللی فلسفه حوقق زن در اسلام با حضور اساتید و متخصصین موضوع برگزار می شود. در این نشست آیت الله دکتر سید مصطفی محققق داماد و دکتر حسین مهرپور سخنرانی خواهند داشت سپس هر یک از اساتید وکارشناسان حاضر در جلسه به طرح نظرات ودیدگاههای تخصصی خود حول محور موضوعی نشست خواهند پرداخت.

شایان ذکر است که همایش بین المللی فلسفه حقوق زن در اسلام  را دانشگاه حضرت معصومه(س) با همکاری و مشارکت نهادهای مختلف حوزوی و دانشگاهی قرار است در اردیبهشت ماه 1392 در قم برگزار نماید و در فرایند علمی قبل از همایش، چند پیش نشست علمی ویژه این همایش برگزار می گردد. پیش نشست اول این همایش در مورخ 91/12/09 در قم با موضوع « زیر ساختهای فکری و روش شناسی حقوق زن» در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد.

ضمنا مهلت ارسال مقالات همایش یاد شده تا 15 فروردین 1392 است که علاقمندان می توانند برای ارسال مقاله برابر عناوین موضوعی مندرج در فراخوان همایش اقدام نمایند.

 

روابط عمومی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران

انتهای متن/ کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران

نظرات کاربران

نظردهی

نام*
ایمیل
نظر شما*
نظر شما پس از تایید اپراتور نمایش داده خواهد شد

اطلاعیه نشست علمی ویژه روز زن

دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶